Sluníčka

– úterý 6.11. 2018 – infrasauna

– čtvrtek – 8.11. 2018 – tělocvična

– úterý 13.11. 2018 – infrasauna

– úterý 20.11. 2018 – infrasauna

– čtvrtek 22.11. 2018 – tělocvična

– úterý 27.11. 2018 – infrasauna

– středa 28.11. 2018 – divadlo ( Loutková revue )

Motýlci

– pondělí 5.11. 2018 – divadlo

– středa 7.11. 2018 – cvičení

– čtvrtek 8.11. 2018 – angličtina

– úterý 13.11. 2018 – hvězdárna

– čtvrtek 15.11. 2018 – angličtina

– středa 21.11. 2018 – cvičení

– čtvrtek 22.11. 2018 – angličtina

– středa 28.11. 2018 – divadlo

– čtvrtek – 29.11. 2018 – angličtina

– pravidelně budeme navštěvovat infrasaunu v úterý

Barvínci

– čtvrtek 1.11. 2018 – hvězdárna „O slunci, vzduchu a vodě“ v 9.00 hod.

– pondělí 5.11. 2018 – divadlo v KZ,v 8.15 hod.

– středa 7.11. 2018 – cvičení v Domečku, s sebou: tepláky, tričko, vhodná obuv, pití

– čtvrtek 8.11. 2018 – infrasauna

– středa 14.11. 2018 – keramika na 9.00 hod., s sebou: batůžek, pití, zástěrku nebo starší tričko. částku 150 Kć zaplaťte do 14.11.

– čtvrtek 15.11. 2018 – infrasauna

– úterý 20.11. 2018 – cvičení v 10.20 hod

– čtvrtek 22.11. 2018 – infrasauna

– čtvrtek 29.11. 2018 – infrasauna

 

Skřítci

– čtvrtek 1.11. 2018 – infrasauna s sebou: ( ručník )

– pondělí 5.11. 2018 – divadlo v KZ  ( přiveďte děti do MŠ do 7.45hod., ať jsou po snídani, svačina bude po divadle )

– úterý 6.11. 2018 – tělocvična s sebou: ( batoh, pití, sport. obuv + oblečení )

– středa 7.11. 2018 – poslední bazén

– čtvrtek 8.11. 2018 – infrasauna

– úterý 13.11. 2018 – bruslení, děti budou mít v batohu: ( brusle, lyžař. rukavice + přilbu, vhodné oblečení na bruslení ) Děti doveďte do MŠ do 8.00 hod., ať jsou po snídani, svačina bude po bruslení

– středa 14.11. 2018 – oslava bazén ( doneste prosím dětem dobrůtky, sladkosti, dět. šampaňské….)

– čtvrtek 15.11. 2018 – infrasauna

– úterý 20.11. 2018 – bruslení, odjezd z MŠ 8.15 hod.

– středa 21.11. 2018 – tělocvična ( děti ať jsou po snídani )

– čtvrtek 22.11. 2018 – infrasauna

– úterý 27.11. 2018 – bruslení, odjezd z MŠ 8.15 hod.

– čtvrtek 29.11. 2018 – infrasauna

Sporťáci

Pondělí 5.11. – KZ – “Příhody Maxipsa Fíka”

Úterý 6.11. – Bruslední 7

Středa 7.11. – Infrasauna

Pondělí 12.11. – Atletika

Úterý 13.11. – Bruslení 8

Středa 14.11. – Infrasauna

Útery 20.11. – Bruslení 9

Středa 21.11. – Infrasauna

Čtvrtek 22.11. – Tvořivá Vánoční dílnička v Zahradnickém centru

Pondělí 26.11. – Vánoční focení

Pondělí 26.11. – Atletika

Úterý 27.11. – Bruslení 10

Středa 28.11. – Infrasauna

Kamarádi

Pondělí 5.11. – Atletika

Úterý 6.11. – Solná jeskyně

Úterý 13.11. – Solná jeskyně

Pondělí 19.11. – Atletika

Útery 20.11. – Solná jeskyně

Pátek 23.11. – Hvězdárna

Pondělí 26.11. – Vánoční focení

Úterý 27.11. – Solná jeskyně

Středa 28.11. – KZ – Jů a Hele “Vánoční čas”

Broučci

Pondělí 5.11. – Infrasauna

Středa 7.11. – Solná jeskyně

Čtvrtek 8.11. – Atletika

Pondělí 12.11. – Infrasauna

Středa 14.11. – Solná jeskyně

Pondělí 19.11. – Infrasauna

Středa 21.11. – Solná jeskyně

Čtvrtek 22.11. – Atletika

Pondělí 26.11. – Infrasauna

Úterý 27.11. – Vánoční focení

Středa 28.11. – Solná jeskyně

Kuřátka

Čtvrtek 1.11. – Keramika

Pondělí 5.11. – KZ – “Příhody Maxipsa Fíka”

Úterý 6.11. – Solná jeskyně

Čtvrtek 8.11. – Atletika

Pondělí 12.11. – Infrasauna

Úterý 13.11. – Solná jeskyně

Čtvrtek 15.11. – Keramika

Pondělí 19.11. – Infrasauna

Úterý 20.11. – Solná jeskyně

Čtvrtek 22.11. – Atletika

Pondělí 26.11. – Vánoční focení

Pondělí 26.11. – Infrasauna

Úterý 27.11. – Solná jeskyně