Sluníčka

– úterý 8.1. 2019 – infrasauna

– úterý 15.1. 2019 – infrasauna

– čtvrtek 17.1. 2019 – tělocvična

– úterý 22.1. 2019 – infrasauna

– úterý 29.1. 2019 – infrasauna

– čtvrtek 31.1. 2019 – loutkové divadlo v MŠ

Motýlci

– čtvrtek 3.1. 2019 – angličtina

– pondělí 7.1. 2019 – Solná jeskyně, odjezd z MŠ 9.30 hod.

– úterý 8.1. 2019 – divadlo v KZ „Tři bratři“

– čtvrtek 10.1. 2019 – angličtina

– pondělí 14.1. 2019 – Solná jeskyně

– úterý 15.1. 2019 – infrasauna

– středa 16.1. 2019 – tělocvična, odchod z MŠ 9.00 hod.

– čtvrtek 17.1. 2019 – angličtina

– pondělí 21.1. 2019 – Solná jeskyně

– úterý 22.1. 2019 – infrasauna

– čtvrtek 24.1. 2019 – angličtina

– pondělí 28.1. 2019 – Solná jeskyně

– úterý 29.1. 2019 – infrasauna

– středa 30.1. 2019 – tělocvična

– čtvrtek 31.1. 2019 – loutkové divadlo v MŠ

Barvínci

– čtvrtek 3.1. 2019 – infrasauna

– úterý 8.1. 2019 – KZ „Tři bratři“

– čtvrtek 10.1. 2019 – infrasauna

– úterý 15.1. 2019 – tělocvična

– čtvrtek 17.1. 2019 – infrasauna

– čtvrtek 24.1. 2019 – infrasauna

– úterý 29.1. 2019 – tělocvična

– čtvrtek 31.1. 2019 – loutkové divadlo v MŠ

 

 

Skřítci

– pondělí 7.1. 2019 – logopedie

– úterý 8.1. 2019 – bruslení, odjezd 9.15 hod z MŠ

– čtvrtek 10.1. 2019 – Solná jeskyně v Zašové, s sebou: náhradní ponožky

– pondělí 14.1. 2019 – logopedie

– úterý 15.1. 2019 – bruslení

– středa 16.1. 2019 – tělocvična, odchod z MŠ 8.10 hod.

– čtvrtek 17.1. 2019 – Solná jeskyně

– 21.1. – 25.1. 2019 – Lyžařský výcvik

– pondělí 28.1. 2019 – logopedie

– úterý 29.1. 2019 – bruslení, odjezd 9.15 hod. z MŠ

– středa 30.1. 2019 – tělocvična, odchod z MŠ 8.10 hod.

– čtvrtek 31.1. 2019 – Solná jeskyně

Sporťáci

Pondělí 7.1. – Atletika

Úterý 8.1. – Bruslení 14

Středa 9.1. – Infrasauna

Čtvrtek 10.1. – Návštěva kostela

Úterý 15.1. – Bruslení 15

Středa 16.1. – Infrasauna

Pondělí 21.1. – Pátek 25.1. – Lyžařský kurz

Úterý 29.1. – Bruslení 16

Středa 30.1. – Infrasauna

Čtvrtek 31.1. – Divadlo v MŠ – Krteček a myška

Neděle 3.2. – Nedělní lyžování na Sachovce

 

Kamarádi

Úterý 8.1. – B-Art v KZ – Tři bratři

Středa 9.1. – Infrasauna

Pondělí 14.1. – Atletika

Středa 16.1. – Infrasauna

Středa 16.1. – Vítání občánků

Pondělí 21.1. – Pátek 25.1. – Lyžařský kurz

Pondělí 28.1. – Atletika

Středa 30.1. – Infrasauna

Čtvrtek 31.1. – Divadlo v MŠ – Krteček a myška

Neděle 3.2. – Nedělní lyžování na Sachovce

 

Broučci

Pondělí 7.1. – Infrasauna

Pondělí 14.1. – Infrasauna

Čtvrtek 17.1. – Atletika

Pondělí 21.1. – Infrasauna

Pondělí 28.1. – Infrasauna

Čtvrtek 31.1. – Divadlo v MŠ – Krteček a myš

Kuřátka

Pondělí 7.1. – Infrasauna

Úterý 8.1. – KZ – Tři bratři

Pondělí 14.1. – Infrasauna

Čtvrtek 17.1. – Atletika

Pondělí 21.1. – Infrasauna

Pondělí 28.1. – Infrasauna

Úterý 29.1. – Solná jeskyně

Čtvrtek 31.1. – Divadlo v MŠ – Krteček a myška

Upozornění

Oznamujeme rodičům, že od 1. 9. 2018 je školné 410,-Kč.
Žádáme rodiče, kteří mají účet JINDE NEŽ U ČESKÉ SPOŘITELNY, aby si upravili trvalý příkaz v bance. Informace v kanceláři kuchyně. Tel. 571 611 617.