Sluníčka

– úterý 4.2. 2020 – infrasauna

– úterý 11.2. 2020 – infrasauna

– čtvrtek 13.2. 2020 – tělocvična

– úterý 18.2. 2020 – infrasauna

Barevný týden 24.2. – 28.2. 2020

– den zelený

– den červený + tělocvična

– den modrý

– den žlutý + divadlo v KZ

– den bílý + karneval

Motýlci

– úterý 4.2. 2020 – infrasauna

– úterý 11.2. 2020 – infrasauna

– středa 12.2. 2020 – tělocvična

Barevný týden: 24.2. – 28.2. 2020

den zelený

den červený + infrasauna

– den modrý + tělocvična

den žlutý

– den bílý + karneval

Barvínci

– úterý 4.2. 2020 – keramika

– čtvrtek 6.2. 2020 – infrasauna

– pondělí 10.2. 2020 – logopedie

– úterý 11.2. 2020 – tělocvična

– čtvrtek 13.2. 2020 – infrasauna

– úterý 18.2. 2020 – hvězdárna

– středa 19.2. 2020 – keramika

– čtvrtek 20.2. 2020 – infrasauna

– pátek 21.2. 2020 – polytechnika

Barevný týden – 24.2. – 28.2. 2020

– den zelený + logopedie

– den červený + infrasauna

– den modrý

– den žlutý + tělocvična

– den bílý + karneval

Skřítci

– pondělí 3.2. 2020 – logopedie + oslava lyžáku

– úterý 4.2. 20120- bruslení

– čtvrtek 6.2. 2020 – solná jeskyně

– pondělí 10.2. 2020 – logopedie

– úterý 11.2. 2020 – bruslení

– středa 12.2. 2020 – tělocvična

– čtvrtek 13.2. 2020 – solná jeskyně

– pondělí 17.2. 2020 – logopedie

– úterý 18.2. 2020 – oslava bruslení

– čtvrtek 20.2. 2020 – solná jeskyně

Barevný týden – 24.2. – 28.2. 2020

– den zelený + logopedie

– den červený

– den modrý

– den žlutý + solná jeskyně

– den bílý + karneval

Sporťáci

Pondělí 3.2. – Atletika v tělocvičně

Úterý 4.2. – Bruslení (odjezd v 8:15)

Středa 5.2. – Infrasauna

Úterý 11.2. – Bruslení (odjezd 8:15)

Středa 12.2. – Infrasauna

Pondělí 17.2. – Atletika v tělocvičně

Úterý 18.2. – Bruslení

Středa 19.2. – Infrasauna

24. – 28.2. – BAREVNÝ TÝDEN

Pondělí 24.2. – ZELENÝ DEN

Úterý 25.2. – ČERVENÝ DEN

– Bruslení

Středa 26.2. – MODRÝ DEN

Čtvrtek 27.2. – ŽLUTÝ DEN

Pátek 28.2. – KARNEVAL

Kamarádi

Středa 5.2. – Solná jeskyně (odjezd 8:30)

Pondělí 10.2. – Atletika v tělocvičně

Středa 12.2. – Solná jeskyně (odjezd 8:30)

Středa 19.2. – Solná jeskyně (odjezd 8:30)

24. – 28.2. – Barevný týden

Pondělí 24.2. – ZELENÝ DEN

– Atletika v tělocvičně

Úterý 25.2. – ČERVENÝ DEN

Středa 26.2. – MODRÝ DEN

– Solná jeskyně (odjezd 8:30)

Čtvrtek 27.2. – ŽLUTÝ DEN

– Zvěřinec Pavla Nováka v KZ

Pátek 28.2. – KARNEVAL (v dopoledních hodinách)

Broučci

Pondělí 3.2. – Infrasauna

Pondělí 10.2. – Infrasauna

Čtvrtek 13.2. – Atletika v tělocvičně

Pondělí 17.2. – Infrasauna

24. – 28.2. – BAREVNÝ TÝDEN

Pondělí 24.2. – ZELENÝ DEN

Úterý 25.2. – ČERVENÝ DEN

Středa 26.2. – MODRÝ DEN

Čtvrtek 27.2. – ŽLUTÝ DEN

– Atletika v tělocvičně

Pátek 28.2. – KARNEVAL

Kuřátka

Pondělí 3.2. – Infrasauna

Středa 5.2. – Solná jeskyně

Pondělí 10.2. – Infrasauna

Středa 12.2. – Solná jeskyně

Čtvrtek 13.2. – Atletika v tělocvičně

Pondělí 17.2. – Infrasauna

Středa 19.2. Solná jeskyně

24. – 28.2. – BAREVNÝ TÝDEN

Pondělí 24.2. – ZELENÝ DEN

Úterý 25.2. – ČERVENÝ DEN

Středa 26.2. – MODRÝ DEN

– Solná jeskyně

Čtvrtek 27.2. – ŽLUTÝ DEN

– Atletika v tělocvičně

Pátek 28.2. – KARNEVAL

Upozornění

Oznamujeme rodičům, že od 1. 9. 2018 je školné 410,-Kč.
Žádáme rodiče, kteří mají účet JINDE NEŽ U ČESKÉ SPOŘITELNY, aby si upravili trvalý příkaz v bance. Informace v kanceláři kuchyně. Tel. 571 611 617.