Sluníčka

– úterý 5.3. 2019 – infrasauna

– úterý 12.3. 2019 – infrasauna

– čtvrtek 14.3. 2019 – tělocvična

-úterý 19.3. 2019 – infrasauna

– úterý 26.3. 2019 – infrasauna

– čtvrtek 28.3. 2019 – tělocvična

Motýlci

– úterý 5.3. 2019 – infrasauna

– čtvrtek 7.3. 2019 – angličtina

– pátek 8.3. 2019 – Solná jeskyně, odjezd v 8.30 hod.

– úterý 12.3. 2019 – infrasauna

– středa 13.3. 2019 – tělocvična

– čtvrtek 14.3. 2019 – angličtina

– pátek 15.3. 2019 – Solná jeskyně, odjezd v 8.30 hod.

– úterý 19.3. 2019 – infrasauna

– čtvrtek 21.3. 2019 – angličtina

– pátek 22.3. 2019 – Solná jeskyně, odjezd 9.30 hod. ( poslední návštěva )

– úterý 26.3. 2019 – infrasauna

– středa 27.3. 2019 – tělocvična

– čtvrtek 28.3. 2019 – angličtina

 

Barvínci

– čtvrtek 7.3. 2019 – infrasauna

– úterý 12.3. 2019 – tělocvična

– čtvrtek 14.3. 2019 – infrasauna

– čtvrtek 21.3. 2019 – infrasauna

– pondělí 25.3. 2019 – ZUŠ

– úterý 26.3. 2019 – tělocvična

– středa 27.3. 2019 – „Hudba hravě“

– čtvrtek 28.3. 2019 – infrasauna

Skřítci

– pondělí 4.3. 2019 – logopedie, odpoledne Olympiáda na ledě (i s rodiči = vemte si brusle), 17.00 – 18.00 hod.

– čtvrtek 7.3. 2019 – Solná jeskyně

– pátek 8.3. 2019 – infrasauna

– pondělí 11.3. 2019 – logopedie

– středa 13.3. 2019 – tělocvična

– čtvrtek 14.3. 2019 – Solná jeskyně

– pátek 15.3. 2019 – infrasauna

– pondělí 18.3. 2019 – logopedie

– čtvrtek 21.3. 2019 – Solná jeskyně

– pátek 22.3. 2019 – infrasauna

– pondělí 25.3. 2019 – logopedie

– úterý 26.3. 2019 – vystoupení ZUŠ

– středa 27.3. 2019 – tělocvična

– čtvrtek 28.3. 2019 – Solná jeskyně

– pátek 29.3. 2019 – infrasauna

Sporťáci

Pondělí 4.3. – Atletika

Pondělí 4.3. – Olympiáda na ledě od 17hod

Úterý 5.3. – Bruslení 20

Středa 6.3. – Infrasauna

Pátek 8.3. – Knihovna

Úterý 12.3. – Bruslení 21

Středa 13.3. – Infrasauna

Pondělí 18.3. – Atletika

Úterý 19.3. – Bruslení 22

Středa 20.3. – Infrasauna

Čtvrtek 21.3. – V 15hod třídní schůzka ke ŠvP

Pondělí 25.3. – Výchovný koncert v ZUŠ

Úterý 26.3. – Bruslení 23

Středa 27.3. – Infrasauna

Kamarádi

Úterý 26.2. – Dílnička v Zahradním centru

Středa 6.3. – Infrasauna

Pondělí 11.3. – Atletika

Středa 13.3. – Inftasauna

Pátek 15.3. – Knihovna

Středa 20.3. – Infrasauna

Pondělí 25.3. – Atletika

Úterý 26.3. – Výchovný koncert v ZUŠ

Středa 27.3. – Infrasauna

Broučci

Pondělí 4.3. – Infrasauna

Středa 6.3. – Solná jeskyně

Pondělí 11.3. – Infrasauna

Čtvrtek 14.3. – Atletika

Pondělí 18.3. – Infrasauna

Pondělí 25.3. – Infrasauna

Čtvrtek 28.3. – Atletika

Upozornění

Oznamujeme rodičům, že od 1. 9. 2018 je školné 410,-Kč.
Žádáme rodiče, kteří mají účet JINDE NEŽ U ČESKÉ SPOŘITELNY, aby si upravili trvalý příkaz v bance. Informace v kanceláři kuchyně. Tel. 571 611 617.